Розуміння великої суті Прадавньої Мудрості | Саентология&Дианетика | Хаббард | Веб Одитинг

Веб-процессинг — Технология повышения Духовных Способностей и Самоопределения Человека. Сайт посвященный достижению духовной свободы человека, душевной гармонии и телесного здоровья.

Розуміння великої суті Прадавньої Мудрості

Розуміння великої суті Прадавньої Мудрості

Розуміння великої суті Прадавньої Мудрості, яка прихована у «Саньтіях Вєди Перуна» і «Сазі про Інглінгів» дано лише тим, хто серце своє відкриває для пізнання текстів, записаних Рунами Прадавніми, хто не мудрує лукаво і не прагне загордитися знанням своїм у розумінні сокровенного прадавнього сенсу, а тим паче не подумує піднестися над іншими, кого притягує Душа і Дух до Прадавньої Віри Першопредків — Інгліїзму, хто прагне повернутися до коріння свого.

Добрі люди, чисті Духом, від пізнання Саньтій і Саг, отримують Добро собі, а злі, бездуховні і неосвічені люди — Зло для себе. Тому, якщо зло перебуває у серці вашому, не відкривайте «Саньтії Вєди Перуна» або прадавні «Саги» ніколи, і тоді зло в серці вашому не збільшиться і не погубить вас.

Форма написання текс­ту в Саньтіях відрізняє­ться від прийнятої нині, про це можна судити із наведених шлоків Рунічного тексту із Другого Кру­гу Саньтій Вєд Перуна.

Окрім того, ­Рунічний текст «Саги про Інглінгів» відрізняється від більш прадавньої ­Руніки, якою були записані «Саньтії Вєди Перуна», і це не дивно, адже між ними лежить величезний часовий період, який перебільшує десятки тисяч літ. І звичайно ж, від первісного Рунічного тексту відрізняється сучасний текст, написаний кирилицею або латинським шрифтом, тому що сучасні букви не лише змінили своє споконвічне написання, але й ­втратили своє первозданне, Образне значення.

У прадавні часи, Рунами не лише передавали таємний Образ і Суть, ними також позначали числа. Для цього над Руною ставилась риска, яка вказувала, що ця Руна несе числове значення.

Хтось вважає Саньтії і Саги справжніми історичними, хтось захоплюючими міфічними переказами, достойними всестороннього вивчення, хтось називає їх ранньосередньовічною підробкою, намагається заявити про себе як про «всезнаючу і компетентну особистість», яка все знає, і прагне показати свою «значимість» і «вченість» у нашому непростому світі. Але все це не має ані най­меншого значення. Саги і Саньтії — були, є і будуть прадавніми Священними Текстами, для всіх віруючих людей, які сповідують Прадавню Віру Першопредків — Інгліїзм.

Источник: Славяно-Арийские Веды

Оставить комментарий

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.